späť na zoznam  

3 - izb. byt Bratislava I (Ukončená dražba)

Adresa objektu

ul. Zochova, Bratislava
okr. Bratislava I

Miesto dražby

Špitálska 61, 811 08 Bratislava, 3. poschodie, zasadačka č. 4 OTP Faktoring Slovensko s.r.o.
auctioneer@auctioneer.sk strelecky.m@auctioneer.sk janak.m@auctioneer.sk vacula.m@auctioneer.sk
Byt
68,45 m2
-
-
-
192 000 €
144 000 €
10 000 €
1 000 €
Nie
08/2018

Fotodokumentácia

BYT
Ulica: Zochova (BA I – Staré Mesto)
3 – izbový
Plocha bytu: 68,45 m2
1.poschodie/6
Stav: čiastočná rekonštrukcia
Materiál: tehla
Vykurovanie: vlastný zdroj – gamatky
Ohrev TÚV: vlastný zdroj – elektrický zásobníkový ohrievač
 
POPIS
Pavlačový byt sa nachádza na prízemí bytového domu. Byt tvoria tri obytné miestnosti s príslušenstvom - kuchyňa, WC, kúpeľňa, 2x šatník.
V  roku 2010 boli byte vykonané stavebné úpravy (rekonštrukčné a modernizačné práce). V kuchyni je kuchynská linka na báze dreva s kuchynským drezom a batériou. Za pracovnou doskou kuchynskej linky je keramický obklad stien na výšku 60 cm pod hornými skrinkami. Podlaha v byte je v obytných miestnostiach z veľkoplošných laminátových parkiet. V soc. zariadení je podlaha z keramickej dlažby so soklom. Dvere sú plné drevené, osadené v dreveným obloženiach (zárubniach). Byt má drevené zdvojené okná s doskovým ostením. Vybavenie kúpeľne je zariaďovacími predmetmi - smaltovaná vaňa, keramické umývadlo. Všetky zariaďovacie predmety sú vybavené pákovými batériami. Vo WC je keramická WC misa so spodnou nádržkou na splachovanie. V kúpeľni a WC je keramický obklad stien rôznej výšky. Byt je zabezpečený protipožiarnymi dverami
 
BYTOVÝ DOM
Elektrický vrátnik
Materiál: tehla
 
OKOLIE
Byt je vzdialený cca 5 m od hlavnej komunikácie smerujúcej do historického centra mesta. Dopravné spojenie s centrom Bratislavy je pešo do 5-10 min. V okolí sa nachádza základná a vyššia občianska vybavenosť. Vo vzdialenejšom okolí je niekoľko obchodných a biznis centier so zázemím.