späť na zoznam  

Rodinný dom Štefanovičová (Ukončená dražba)

Adresa objektu

Štefanovičová s.č 65, Štefanovičová
okr. Nitra

Miesto dražby

Špitálska 61, 811 08 Bratislava, 3. poschodie, zasadačka č. 4 OTP Faktoring Slovensko s.r.o.
auctioneer@auctioneer.sk strelecky.m@auctioneer.sk janak.m@auctioneer.sk vacula.m@auctioneer.sk
Dom
2723 m2
14.03.2018 o 10:00
26.02.2018 o 10:00
05.03.2018 o 10:00
35 900 €
26 950 €
5 000 €
1 000 €
Nie
007/2017

Fotodokumentácia

RODINNÝ DOM
obce Štefanovičová
4 – izbový
1.PP: 11,04m2
1.NP: 180,09m2
pozemok: 2723m2
letná kuchynka: 35,35m2
garáž: 51,48m2
voda: verejný vodovod
materiál: pálená tehla
plyn
vykurovanie: plynový kotol
ohrev TÚV: elektrický zásobníkový ohrievač
 
POPIS
Suterén - pozostáva z jednej miestnosti využívanej ako kotolňa.
Prízemie:  pôvodná časť: zádverie, chodba, kúpeľňa, kuchyňa, špajza, 3 obytné miestnosti, chodba v
                 zadnej časti                       
                 pristavená časť: zádverie, kuchyňa, izba, WC, kúpeľňa, špajza
vnútorné omietky sú vápenno cementové hladké, v kúpeľniach a za kuchynskými linkami je keramický obklad. Schodište do I.PP ktoré je drevené rebríkové. Podlaha suterénu je z betónovej mazaniny, prízemie v obytných miestnostiach sú prevážne z bukových vlysov, v ostatných miestnostiach prevláda keramická dlažba. Vchodové dvere sú drevené čiastočne presklené, vnútorné sú drevené plné ako aj presklené, osadené v oceľových zárubniach, výplne okenných otvorov sú drevené dvojité. Kúpeľne sú vybavené - kúpeľňa č. 1. (liatinová vaňa, 1* keramické umývadlo), kúpeľňa č. 2. (plechová vaňa, keramické umývadlo a elektrický zásobník TÚV), WC je samostatné bez umývadla. V kuchyniach sú kuchynské linky na báze dreva s plynovým sporákom a elektrickou rúrou, nerezovým drezom. Batérie sú obyčajné. Vykurovanie je z centrálneho zdroja, v I.PP je stacionárny kotol na plyn. Ohrev TÚV je elektrickým zásobníkovým ohrievačom, vykurovacie telesá sú oceľové radiátory. Voda je v pozinkovaných trubkách s rozvodom teplej aj studenej vody z centrálneho zdroja. Kanalizácia je zvedená do vodotesnej žumpy.
GARÁŽ: pozostáva z jednej miestnosti, je riešená ako prízemný objekt, nepodpivničený s pultovou strechou a krytinou z azbestocementových vlnitých dosiek.
LETNÁ KUCHYŇA: umiestnená je v dvorovej časti. Dvere sú drevené hladké plné. Okná jednoduché. Podlahy sú betónové. Objekt bez vybavenia.
 
 
OKOLIE
Rodinný dom sa nachádza v obci Štefanovičová, okres Nitra s počtom obyvateľov do 2000, v okrajovej časti obce, na rovinatom teréne v zástavbe rodinných domov. obec je dostupná prímestskou autobusovou dopravou. Obec má základnú občiansku vybavenosť (obecný úrad, kultúrne stredisko, futbalové ihrisko, reštauráciu, obchod z rozličným tovarom). Iné občianske vybavenie je dostupné v okolitých obciach, Mojmírovce, Branč, Poľný Kesov vzdialená cca 2 km, kde sa nachádza termálne kúpalisko. Obec leží cca 19 km južne od krajského mesta Nitra.