späť na zoznam  

Rodinný dom Lučenec (Aktuálna dražba)

Adresa objektu

ul. Puškina č.6, Lučenec
okr. Lučenec

Miesto dražby

Špitálska 61, 811 08 Bratislava, 3. poschodie, zasadačka č. 4 OTP Faktoring Slovensko s.r.o.
auctioneer@auctioneer.sk matus.janak@auctioneer.sk vacula.m@auctioneer.sk sekretariat@auctioneer.sk
Dom
401 m2
-
-
-
90 400 €
68 000 €
5 000 €
1 000 €
Nie
012/2017

Na stiahnutie

znalecký posudok

Fotodokumentácia

RODINNÝ DOM
ulica: Puškinova (Lučenec)
4 – izbový
1.NP: 138,94m2
podkrovie: 144,61m2
krb
stav: pôvodný
plyn
voda: verejný vodovod
vykurovanie: plynový kotol
ohrev TÚV: súbežné s vykurovaním
odpad: verejná kanalizácia
 
POPIS
1.NP: vstupná časť - závetrie, chodba, WC, kotolňa, kuchyňa prepojená s obývačkou, chodba, špajza, schodisko vedúce na podkrovie, garáž. Podlažie je prístupné aj z dvora cez terasu.
Podkrovie: schodisko, predsieň, chodba, 3x izba, kúpeľňa a balkón.
Podlaha prízemia je tvorená keramickou dlažbou, kamennou dlažbou a v garáži je cementový poter. Dlážka v podkroví je z veľkoplošných laminátových parkiet a z keramickej dlažby. Okná drevené. Dvere drevené hladké plné aj presklené, osadené do oceľových zárubní. V kuchyni je osadená kuchynská linka na báze dreva, je tu osadený digestor a nerezový drez. V kúpeľni je osadená rohová vaňa, WC, keramické umývadlo. Kúpeľňa má keramický obklad. Vykurovanie je ústredné teplovodné zabezpečené plynovým kotlom. V obývačke je osadený krb s uzavretým ohniskom. Príprava teplej vody je zabezpečená plynovým kotlom.
 
OKOLIE
Rodinný dom sa nachádza v okresnom meste Lučenec, v jeho obytnej časti. Dopravné spojenie s centrom je mestskou autobusovou dopravou do 5 min. V blízkosti domu je kompletná sieť obchodov a služieb, nákupné strediská, materská, základná, stredná škola a vysoká škola, lekáreň, zdravotné zariadenia, poliklinika, parkovacie plochy, detské ihrisko.