späť na zoznam  

Rodinný dom Dúbrava (Ukončená dražba)

Adresa objektu

Dúbrava s.č 491, Dúbrava
okr. Liptovský Mikuláš
Priamy predaj
993 m2
-
-
-
163 000 €
75 000 €
0 €
0 €
Nie
-

Fotodokumentácia

Ponúkame na predaj dvojpodlažný  rodinný dom s úžitkovou plochou 235,27m2. Jedná sa o súčasť dvojdomu s čiastočným podpivničením, dvoma nadzemnými podlažiami a pozemkom o rozlohe 993m2. Rodinný dom sa nachádza v obci Dúbrava okres Liptovský Mikuláš.

RODINNÝ DOM
ulica: obec Dúbrava (Liptovský Mikuláš)
7 – izbový
1.PP – 33,35m2
1.NP – 100,96m2
2.NP – 100,96m2
pozemok: 993m2
sklad: 37,38m2
dreváreň: 87,17m2
stav: rekonštrukcia pred dokončením (r.2005)
voda: verejný vodovod
vykurovanie: ústredné (elektrický kotol)
ohrev TÚV: súbežné s vykurovaním
 
POPIS
1. PP:
v podzemnom podlaží je pôvodná kotolňa a sklad. Prístup do podlažia je z dvornej časti cez vonkajšie schodište.
1. NP:
zádverie, chodba, 3x izba, kuchyňa, špajza, WC a schodište vedúce na poschodie.
2. NP:
4x izba, chodba, kúpeľňa s WC
REKONŠTRUKCIA:
dom bol zateplený, nová fasádna omietka na báze umelých vlákien, nové rozvody vody, nové ústredné kúrenie, vymenené nové okná drevené, nová je krytina strechy.
Vykurovanie rodinného domu je ústredné elektrické s oceľovými radiátormi.
SKLAD:
je prízemný objekt s pultovou strechou. Postavený za rodinným domom. Jedná sa o stavbu, ktorá má doplnkovú funkciu pre rodinný dom.
DREVÁREŇ:
nachádza sa vedľa murovaného skladu. Stavba je drevená, jednopodlažná so sedlovou strechou. Postavená za rodinným domom.
 
OKOLIE
Dopravné spojenie je prímestskou autobusovou dopravou.  Obec je vzdialená od okresného mesta Liptovský Mikuláš cca 15 km. Obec je situovaná na Liptove v blízkosti rekreačnej oblasti Nízkych Tatier, dostupnosť - lokalít Bešeňová, Jasná. Z obce je možné podnikať výlety do Dúbravskej doliny plnej lesných plodov, alebo sa môžete vybrať do neďalekého Svätého Kríža a pozrieť si drevený artikulárny evanjelický kostol, ktorý je jednou z najväčších celodrevených stavieb strednej Európy. Na bicykli, alebo autom to nie je ďaleko k Liptovskej Mare, kde si vychutnáte všetky vodné športy. V blízkosti obce sa nachádza lyžiarsky vlek Petkovo, ktorý je možné využiť na lyžovanie, snowboard.  V blízkej budúcnosti je za obcou plánovaná výstavba golfového rezortu.