späť na zoznam  

4 - izb. byt Košúty (Ukončená dražba)

Adresa objektu

s.č 26, Košúty
okr. Galanta

Miesto dražby

Špitálska 61, 811 08 Bratislava, 3. poschodie, zasadačka č. 4 OTP Faktoring Slovensko s.r.o.
auctioneer@auctioneer.sk strelecky.m@auctioneer.sk janak.m@auctioneer.sk vacula.m@auctioneer.sk
Byt
84,87 m2
21.12.2017 o 10:00
06.12.2017 o 10:00
20.12.2017 o 10:00
32 200 €
32 200 €
5 000 €
1 000 €
Áno
041/2017

Fotodokumentácia

BYT
Obce Košúty
Byt: 4 – izbový
Plocha: 84,87m2
3.poschodie/3
Loggia: 3,74m2
Pivnica: 2,61m2
Garáž: 15,84m2
Stav: čiastočná rekonštrukcia
Materiál: tehla
Plyn
Voda: verejný vodovod
Ohrev TÚV: elektrický zásobníkový ohrievač
Vykurovanie: lokálne (elektrické konvexné vyhrievacie telesá)
 
POPIS
Byt je štvorizbový s príslušenstvom, ktorým je kuchyňa, kúpeľňa, WC, chodba, loggia prístupná z obývacej izby, mimo bytu na prízemí sa nachádza pivnica a garáž. V byte bolo pôvodne ústredné kúrenie. zo spoločnej kotolne, ktorá bola zrušená, jednotlivé byty plynofikované a každý užívateľ bytu si zriadil vlastné kúrenie - byt je vykurovaný lokálne elektrickými konvexnými vyhrievacími telesami v troch izbách. V byte prívod vody z verejného vodovodu, elektrický bojler v kúpeľni slúži na prípravu teplej úžitkovej vody. Kúpeľňa je umiestnená v pôvodnom murovanom jadre, WC je samostatné, umiestnené pri vstupe do bytu. V kúpeľni je smaltovaná vaňa, umývadlo, WC je s umývadlom so studenou vodou. Kúpeľňa je priamo odvetraná oknom. V kuchyni je kuchynská linka s drezom a batériou , elektrický sporák s elektrickou rúrou, odsávač pár. Podlaha v byte je v obytných miestnostiach plávajúca, inde t.j. v kuchyni, kúpeľni a soc. zariadení je podlaha z keramickej dlažby, v predsieni je PVC, na chodbe laminátové parkety. Okná v byte sú drevené zdvojené v kuchyni, v špajze, v kúpeľni a v jednej izbe, v troch izbách sú nové plastové okná, dvere hladké, zárubne oceľové. Vnútorné steny a stropy bytu majú hladké vápenné omietky s maľbami. V kúpeľni a WC je keramický obklad stien, za pracovnou doskou kuchynskej linky je keramický obklad steny na výšku 60 cm. Byt má loggiu.
GARÁŽ:
Garáž sa nachádza na prízemí, obsahuje jednu miestnosť. Vchod do garáže je z dvora vrátami. V garáži sú vnútorné hladké omietky, elektroinštalácia svetelná, podlahy betónové s poterom, nie je tu rozvod vody, ani vykurovanie. Okna nie sú, vráta sú plné plechové, mechanicky otvárane. Garáž je v pôvodnom stave, bez rekonštrukcie.
 
OKOLIE
Byt sa nachádza v zastavanom území obce Košúty , okres Galanta, v centre obce, daný do užívania v roku 1984. Od okresného mesta Galanta je obec vzdialená približne 4 km (centrum obce a mesta) a dopravné spojenie je prímestskou autobusovou dopravou, pričom čas jazdy je približne 10 min. V okolí domu je čiastočná občianska vybavenosť, obchody a občianska vybavenosť (úrady) obecný úrad.