späť na zoznam  

PREDAJ 6 - izb. rodinný dom v obci Čierna Voda (Ukončená dražba)

Priamy predaj
623
-
-
-
62 600 €
49 500 €
0 €
0 €
Nie
-

Fotodokumentácia

RODINNÝ DOM
obec Čierna Voda (okr. Galanta)
6 –izbový
plocha pozemku: 623m2
zastavaná plocha: 153m2
obytná plocha: 302m2
podpivničený (24,5m2)
1.NP – 153m2
2.NP – 149m2
garáž (16m2)
letná kuchynka (8m2)
Vykurovanie ústredné - plynovým kotlom
 
POPIS
I.PP. - suterén:
Suterén je zapustený do terénu v priemernej hĺbke nad 1 m do 2 m. V suteréne je kotolňa, prístupná schodiskom z chodby prízemia.
I.NP. - prízemie:
Prízemie je tvorené - predsieňou, halou, 2x kuchyňou, práčovňou, schodiskom, kúpeľňou, WC, špajze, izba, obývacia izba a garáž pre osobné motorové vozidlo.
II.NP. - poschodie:
Poschodie je tvorené - schodiskom, halou, štyri obytné miestnosti, šatník, loggia, kúpeľňa, WC.
 
Letná kuchyňa:
Letná kuchyňa bola postavená v roku 1989 v zadnej časti za domom, samostatne prístupný objekt z dvora. Objekt letnej kuchyne pozostáva z jednej miestnosti.
 
OKOLIE
Rodinný dom  sa nachádza v obci Čierna Voda v tichej ulici mimo centra obce. Ide o lokalitu zastavanú rodinnými domami. Obec Čierna Voda sa nachádza vo vzdialenosti cca 15 km od okresného mesta Galanta. V obci sa nachádza materská škola a základná škola (1-4), budova obecného úradu, kultúrny dom, futbalový štadión ako aj potraviny a miestne pohostinstvo. Obec Čierna Voda leží 60 km od Bratislavy a 15 km od
Galanty a dopravné spojenie je prímestskou autobusovou dopravou. V okolí obce sú význačné prírodné lokality - Starý les s jazerom, potok Čierna voda, štrkové jazerá - možnosť rybolovu a kúpania.