späť na zoznam  

Rodinný dom v Želiezovciach (Ukončená dražba)

Adresa objektu

Mikulská ul. č 77, Želiezovce
okr. Levice

Miesto dražby

Špitálska 61, 811 08 Bratislava, 3. poschodie, zasadačka č. 4 OTP Faktoring Slovensko s.r.o.
auctioneer@auctioneer.sk strelecky.m@auctioneer.sk janak.m@auctioneer.sk vacula.m@auctioneer.sk
Dom
797 m2
-
-
-
39 200 €
29 400 €
5 000 €
1 000 €
Nie
D 012/2014

Fotodokumentácia

 
RODINNÝ DOM
ulica Mikulská ( Želiezovce)
4 – izbový
obytná plocha: 116m2
plocha pozemku: 779m2
dielňa: 21,11m2
kúrenie: lokálne – plynové (gamatky)
ohrev TUV: elektrický zásobníkový ohrievač
rekonštrukcia  a modernizácia v roku 2005
 
POPIS
chodba, kuchyňa, dve predné izby, kúpeľňa, WC, dve zadné izby a vchod na povalu.
Podlahy obytných miestností tvoria prevažne veľkoplošné laminátové parkety, len v jednej zadnej izbe je drevená palubovka, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. V kúpeľniach je keramický obklad stien. dom je zateplený 8 cm polystyrénom okrem zadnej steny, tam je štuková omietka. Okná plastové opatrené vonkajšími plastovými žalúziami. Dvere drevené prevažne hladké, zárubne kovové. Vykurovanie je riešené lokálne, plynové kachle - gamatky 3 ks. Rozvod vody studenej i teplej, TÚV - je zabezpečená v kuchyni a v kúpeľni cez elektrický zásobníkový ohrievač. Kanalizácia v tejto časti obce nie je vybudovaná.
DIELŇA (21,11m2): Dielňa je nepodpivničený prízemný objekt. Obvodové murivo je z betónových tvárnic. Podlaha v dielni betónová. Vnútorné omietky sú vápenno cementové hladké. Vonkajšia fasáda striekaný brizolit. Okná jednoduché drevené. Drevené vráta. Dielňa je zastrešená pultovou strechou, krytina škridla. Klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu.
 
OKOLIE
Rodinný dom sa nachádza v meste Želiezovce, katastrálne územie Mikula. Dom je samostatne stojaci, má jedno nadzemné podlažie bez podpivničenia. Od okresného mesta Levice je obec vzdialená približne 25 km (centrum obce a mesta) a dopravné spojenie je prímestskou autobusovou dopravou, pričom čas jazdy je približne 26 min. Nachádza sa na okraji obce, v zástavbe rodinných domov. V okolí domu je čiastočná občianska vybavenosť, obchody a občianska vybavenosť (úrady) obecný úrad. Lokalita sa zaraďuje do širšieho centra obce.