späť na zoznam  

Rodinný dom v Nových Zámkoch (Ukončená dražba)

Adresa objektu

ul. Strečnianska, súp.č 4186, Nové Zámky
okr. Nové Zámky
Dom
513m2
-
-
-
76 200 €
76 200 €
5 000 €
1 000 €
Nie
069/14

Fotodokumentácia

RODINNÝ DOM
ulica Strečnianska (Nové Zámky)
4 – izbový
plocha pozemku: 518m2
1. NP: 159,27 m2
1. PP: 58,9m2
stav: čiastočná rekonštrukcia
vykurovanie: plynový kotol
ohrev TÚV: plynový kotol
vodovod: verejný + studňa
odpad: verejná kanalizácia
garáž: 28,96m2
 
POPIS
I.PP. - suterén:
Suterén je tvorený chodbou, schodiskom, skladom a kotolňou a skladom.
Podlahy sú vyhotovené z betónovej mazaniny, vzhľadom na účel využitia pivnice. V pivnici je osadené čerpadlo na vodu, plynový kotol.
I.NP. - prízemie:
Prízemie je tvorené obytnými miestnosťami s príslušenstvom - zádverie, chodba, kuchyňa s jedálňou, obývačky, kúpeľňa, predsiene, WC, 3x izba a schodisko do pivnice.
Podlahy v obytných miestnostiach sú veľkoplošné laminátové parkety, v kúpeľni s WC keramická dlažba. Vnútorné omietky sú hladké vápenno cementové. Vnútorné dvere sú prevažne hladké plné drevené, osadené do oceľových zárubní. V kuchyni je keramický obklad stien. Vonkajšie omietky stien sú brizolitové. Okná prízemia sú plastové s kovovými žalúziami. V kúpeli sa nachádza rohová vaňa, keramické umývadlo, sprchovací kút. WC je keramická WC misa so spodnou nádržkou na splachovanie.
Celý rodinný dom je vykurovaný plynovým kotlom na plyn umiestnenými v suteréne a zásobníkom na prípravu TÚV . Orientácia obytných miestností hodnoteného rodinného domu k svetovým stranám je na východ.
 
OKOLIE
Od krajského mesta Nitra sú Nové Zámky cca 40 km a dopravné spojenie autobusovou i železničnou dopravou, Mesto Nové Zámky je okresné mesto. V blízkom okolí sa nachádza základná občianska vybavenosť.